Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tea Zhuli"

Tea Zhuli: Të vërtetën e lidhjes me Veselin e them unë, jo mediat!

    Tea Zhuli: Të vërtetën e lidhjes me Veselin e them unë, jo mediat!

Nëse u gëzuat kur morët vesh që Tea e BBA është rikthyer me Veselin, bëni mirë që të qetësoheni. Protagonistja e lajmit, Tea, ka shkruar një status të gjatë në

Lexo me Shume