Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "te vdekur"

Gjenden 2 trupa në një bunker në Tropojë

    Gjenden 2 trupa në një bunker në Tropojë

Mesditën e sotme, një ngjarje e rëndë është raportuar nga Tropoja, ku dy persona janë gjetur të vdekur brenda një bunkeri në afërsi të Mjedanit. Bëhet me dije se viktimat

Lexo me Shume

28 të vdekur dhe qindra të plagosur nga tërmeti në Ekuador

    28 të vdekur dhe qindra të plagosur nga tërmeti në Ekuador

Një tërmet me magnitudë 7.8 ballë ka goditur disa orë më parë Ekuadorin dhe ka lënë të vdekur menjëherë 28 persona. Në zona ku ka pasur dëmtime prej tërmetit është

Lexo me Shume