Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "te plagosur"

28 të vdekur dhe qindra të plagosur nga tërmeti në Ekuador

    28 të vdekur dhe qindra të plagosur nga tërmeti në Ekuador

Një tërmet me magnitudë 7.8 ballë ka goditur disa orë më parë Ekuadorin dhe ka lënë të vdekur menjëherë 28 persona. Në zona ku ka pasur dëmtime prej tërmetit është

Lexo me Shume