Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Te ardhura"

Zbardhen pasuritë, ja deputetët me më shumë të ardhura

Zbardhen pasuritë, ja deputetët me më shumë të ardhura

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 9 “Open Data Albania” ka bërë një renditje të deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë që kanë përfituar më tepër të ardhura gjatë

Lexo me Shume