Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Taylor Swift"

Kanye West përsërit këngën 3 herë për të “sulmuar” Taylor Swift

    Kanye West përsërit këngën 3 herë për të “sulmuar” Taylor Swift

Të gjithë e dimë se marrëdhënia mes Taylor Swift dhe Kanye West nuk ka qenë diçka për të cilën dy artistët duhet të krenohen. Që nga ndërprerja e fjalimit të

Lexo me Shume

Calvin Harris dhe Tom Hiddlestone “detyrojnë” Taylor Swift të kthehet në studion e regjistrimit

    Calvin Harris dhe Tom Hiddlestone “detyrojnë” Taylor Swift të kthehet në studion e regjistrimit

Brenda 6 mujave, Taylor Swift është ndarë  nga dy të dashurit e saj, Dj skocez Calvin Harris dhe aktori Tom Hiddlestone. Mesa duket, kjo e ka bërë 26-vjeçaren të rikthehet

Lexo me Shume

Kim Kardashian vazhdon provokimet ndaj Taylor Swift

    Kim Kardashian vazhdon provokimet ndaj Taylor Swift

Kim Kardashian duket se nuk do e harrojë lehtë përballjen me këngëtaren Taylor Swift. Pas bujës që shkaktoi video e parë e publikuar në rrjetin social, të shtunën e 23

Lexo me Shume

Taylor Swift, në qiellin e shtatë nga lidhja me Tom Hiddlestone

    Taylor Swift, në qiellin e shtatë nga lidhja me Tom Hiddlestone

Edhe pse Taylor ka dalë me një numër jo të vogël meshkujsh, aq sa mund të thuhet se ajo është një “serial dater”, burime pranë aktores thonë se ajo tashmë

Lexo me Shume

Calvin Harris: Taylor Swift zotëroi mediat me ndarjen tonë

    Calvin Harris: Taylor Swift zotëroi mediat me ndarjen tonë

Ish-i dashuri i këngëtares Taylor Swift bëri diçka që asnjë ish tjetër i saj nuk e ka bërë. Ai vendosi tu përgjigjet komenteve të ndjekësve të tij në “Instagram” lidhur me marrëdhënien

Lexo me Shume

Tani mund të vendosni baste për… marrëdhëniet e Taylor Swift

    Tani mund të vendosni baste për… marrëdhëniet e Taylor Swift

Ndarjet e Taylor Swift me të dashurit e saj janë bërë kaq të shpeshta dhe të shpejta saqë njerëzit jo vetëm nuk i marrin më seriozisht marrëdhëniet e Taylor, por

Lexo me Shume

Pse Taylor Swift i ndërron kaq shpesh të dashurit?

Pse Taylor Swift i ndërron kaq shpesh të dashurit?

Nëse ka diçka për të cilën Taylor Swift do të njihet, përveç muzikës sigurisht, është pamundësia (ndoshta paaftësia) për të pasur një marrëdhënie të qëndrueshme.  Ajo ka dalë me një

Lexo me Shume

(Video) Vajza që premton të bëhet një “Taylor Swift”

(Video) Vajza që premton të bëhet një “Taylor Swift”

“America’s Got Talent” ndoshta sapo ka zbuluar një Taylor Swift të re: me të njëjtën model flokësh, me të njëjtat këngë. Emri i saj është Grace VanderWaal dhe sapo është

Lexo me Shume

E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!

  E sigurt! Taylor Swift dhe Calvin Harris janë ndarë!

Mbani frymën dhe qetësohuni! Tashmë duhet ta harroni idenë e dasmës përrallore të Calvin Harris dhe Taylor Swift. Burime fillimisht

Lexo me Shume

Katy Perry: “Fajin e ka Taylor Swift!”

  Katy Perry: “Fajin e ka Taylor Swift!”

Katy Perry jo vetëm që nuk beson në tradhtinë e Orlando Bloom, por është e sigurt që fajtore për publikimin

Lexo me Shume

Billboard: Taylor Swift, artistja më e pasur e 2015-s

  Billboard: Taylor Swift, artistja më e pasur e 2015-s

Këngëtarja Taylor Swift ka ngritur një pasuri jo të vogël në vitin 2015. Sipas Billboard, 26-vjeçarja është kurorëzuar si artistja

Lexo me Shume

Taylor Swift “braktis” Calvin Harris për shoqen e ngushtë

  Taylor Swift “braktis” Calvin Harris për shoqen e ngushtë

Taylor Swift dhe Calvin Harris mund të jenë një nga çiftet e preferuar për paparacët dhe fotografët, por këta të

Lexo me Shume

Ja detajet e dasmës së Taylor Swift dhe Calvin Harris

  Ja detajet e dasmës së Taylor Swift dhe Calvin Harris

Taylor Swift i ka bërë gati të gjitha për dasmën e saj, që do të zhvillohet këtë verë. Vendi, data,

Lexo me Shume