Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "tatuazh"

Ermal Mamaqi i mashtron të gjithë!

Ermal Mamaqi i mashtron të gjithë!

Ai njihet për batutat dhe humorin aq sa është tepër e vështirë të arrish të bësh dallimin se kur Ermal Mamaqi është duke folur seriozisht. Moderatori i “6 ditë pa

Lexo me Shume