Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tatimet"

Kuponi tatimor, Tatimet nisin sot aksionin në zonat turistike

    Kuponi tatimor, Tatimet nisin sot aksionin në zonat turistike

Prej ditës së sotme, Ministria e Financave dhe Administrata Tatimore do të nisin një fushatë edukuese për kuponin tatimor në zonat turistike. Ministria e Financave ka bërë me dije se

Lexo me Shume

Shpërdorim detyre, Gjykata liron ish-kreun e Tatimeve të Tiranës

    Shpërdorim detyre, Gjykata liron ish-kreun e Tatimeve të Tiranës

Gjykata e Lartë ka ndryshuar masën e sigurisë të vendosur nga Gjykata e Apelit për Androkli Kokthin, duke e ndryshuar nga “arrest shtëpie” në “detyrim paraqitje”. Pavarësisht se vetëm një

Lexo me Shume