Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Task Force"

Skandali me fëmijët në Shkodër, Klosi: Task Force dhe kamera sigurie nëpër qendra

    Skandali me fëmijët në Shkodër, Klosi: Task Force dhe kamera sigurie nëpër qendra

Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi, ka prezantuar ditën e sotme një plan veprimi për të mbajtur në kontroll qendrat jetimore në Shqipëri. Kjo masë vjen pas skandalit të shënuar

Lexo me Shume