Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "tapet i kuq"

Lakuriq në tapetin e kuq, ja si filloi gjithçka…

    Lakuriq në tapetin e kuq, ja si filloi gjithçka…

• Marilyn Monroe, 1962 ◄ Back Next ► Picture 1 of 32 Edhe lakuriqësia e yjeve të Hollivudit në parakalimet në tapetin e kuq e ka një histori. Edhe pse

Lexo me Shume