Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "TAP"

TAP, Rama: Po rishikojmë kontratën, përfitimi josimetrik

    TAP, Rama: Po rishikojmë kontratën, përfitimi josimetrik

Gjatë ceremonisë të zhvilluar ditën e sotme në ceremoninë e Mbërritjes së Trupave të Parë në Shqipëri, pranë Spitallës në Durrës, kryeministri Edi Rama bëri me dije se Shqipëria ka

Lexo me Shume