Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "tallje"

E tallnin se ishte nga fshati, i jep fund jetës 17-vjeçari

    E tallnin se ishte nga fshati, i jep fund jetës 17-vjeçari

Një i ri 17-vjeçar nga fshati Tomorr i Beratit i ka dhënë fund jetës. Dyshohet se shkak janë bërë fyerjet e vazhdueshme të shokëve të klasës. P. Xhaferaj, 17 vjeç, kishte

Lexo me Shume