Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Taksist"

(VIDEO) Tiranë, “i forti” me “Range Rover” dhunon taksistin në moshë

    (VIDEO) Tiranë, “i forti” me “Range Rover” dhunon taksistin në moshë

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur ditën e sotme në një prej rrugëve të Tiranës. Drejtuesi i një mjeti “Range Rover”, i cili ka dashur të parakalonte, i ka rënë

Lexo me Shume