Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Tajlande"

(VIDEO) Familja britanike sulmohet brutalisht në Tajlandë

    (VIDEO) Familja britanike sulmohet brutalisht në Tajlandë

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 3 Gjatë pushimeve të tyre në Hua Hin, Tajlandë, një familje britanike prej tre personash është dhunuar brutalisht nga disa vendas. Ngjarja

Lexo me Shume