Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sutjena"

Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s

    Linda Halimi me sutjena, në koncertin e Rihanna-s

  Këngëtarja Linda Halimi ka bërë të ditur mesditën e sotme se do të ndjekë live Rihanna-n në koncertin e saj në Philip Arena, Atlanta. Ok, deri këtu asgjë për

Lexo me Shume