Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Superman"

Batman vs Superman VS Captain America vs Iron Man

    Batman vs Superman VS Captain America vs Iron Man

I keni parë dy filmat më të rinj të “Marvel” – “Captain America: Civil War” dhe “Batman VS Superman: Dawn of Justice”? Të dy produksionet karakterizohen nga efekte mahnitëse, beteja

Lexo me Shume

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

(Foto) Personazhet VIP që u plakën “brenda ditës”

Shpesh na ndodh të mendojmë se si do të dukemi kur të plakemi. A do të na dalin shumë rrudha? A do të jemi po kaq tërheqës sa dukemi sot?

Lexo me Shume