Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Superliga Shqpitare"

(Intervistë) Ekskluzive – Bledi Shkëmbi: “Kam respekt për Partizanin, por i them: Provoje sërish!”

    (Intervistë) Ekskluzive – Bledi Shkëmbi: “Kam respekt për Partizanin, por i them: Provoje sërish!”

20 vite karrierë të mbyllura si kampion! Kështu vjen lamtumira e ikonës së kampionëve të Skënderbeut, Bledi Shkëmbi, që për të vitin e 6-të radhazi arrin të ngrejë trofeun e

Lexo me Shume