Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Superbass"

Fansi nxjerr nga skena Nicki Minaj

Fansi nxjerr nga skena Nicki Minaj

Kur dëgjojmë këngët, si “Superbass”, “Starships” apo “Anaconda” mendojmë se askush nuk mund të bëjë rep apo të performojë si Nicki Minaj. Mesa duket e mendojmë gabim. Koncertin e kaluar,

Lexo me Shume