Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sulm seksual"

Rio 2016, boksieri maroken akuzohet për sulme seksuale

    Rio 2016, boksieri maroken akuzohet për sulme seksuale

Një boksier maroken është vënë në prangat e policisë braziliane nën akuzën e sulmeve seksuale ndaj dy femrave pastruese në fshatin olimpik të Rio de Janeiro. Në deklaratën e policisë

Lexo me Shume