Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sulm kibernetik"

Sulm kibernetik në SHBA, ndërpritet interneti për disa orë

    Sulm kibernetik në SHBA, ndërpritet interneti për disa orë

Banorët në Bregdetin Lindor të Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë hasur ditën e sotme probleme me qasjen e tyre në Twitter, Spotify, Netflix, Amazon. Për rreth dy orë gjatë paradites,

Lexo me Shume