Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Studentja"

(VIDEO) Polici godet studenten, fotoja bëhet virale në internet

    (VIDEO) Polici godet studenten, fotoja bëhet virale në internet

Fotoja e një polici sigurie në Francë, i cili ka goditur me shqelm një studente gjatë një demonstrate të zhvilluar në Paris, ka bërë xhiron e botës. Ka qenë fotografi

Lexo me Shume

Studentja, letër kryeministrit: Babai mbylli dyqanin, njerëzit s’kishin lekë të blinin

    Studentja, letër kryeministrit: Babai mbylli dyqanin, njerëzit s’kishin lekë të blinin

E shtyrë nga realiteti që prek çdo ditë, një studente i drejtohet kryeministrit Edi Rama me një letër ku flet për gjendjen e vështirë ekonomike që ka kapluar familjen e

Lexo me Shume