Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "stresi"

Familja e madhe e Stresit

    Familja e madhe e Stresit

Dy prej anëtarëve të Babastars, Cozman dhe Skivi, kanë qenë mbrëmjen e djeshme në Tiranë ku kanë zhvilluar një koncert. Mes fansave të tyre, ka qenë i pranishëm edhe reperi

Lexo me Shume

Konfirmohet – Stresi largohet nga muzika dhe nga Shqipëria!

    Konfirmohet – Stresi largohet nga muzika dhe nga Shqipëria!

Lajmi për largimin e reperit Stresi nga muzika ka bërë ‘bujë’ orët e fundit nëpër portalet e ndryshme! Ishte një postim në profilin e tij në Instagram ai që lajmëroi

Lexo me Shume

Stresi: “Na drejton një qeveri orgjie”

    Stresi: “Na drejton një qeveri orgjie”

Arkimed Lushaj apo, siç njihet me emrin e artit, Stresi, është një nga reperët më të njohur për publikun shqiptar. Shpesh problematik, herë të tjera mbush me informacion mediat rozë,

Lexo me Shume

Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

    Pas festës së Kledi Bahitit, aksidentohet Stresi

Kledi Bahiti ka festuar datëlindjen e tij mbrëmjen e kaluar,  në një lokal në Elbasan, ku ka mbledhur një rreth të ngushtë miqsh ndër të cilët Flori Mumajesi, Elvana Gjata,Besa

Lexo me Shume

Pse Stresi rikthehet te Threedots?

    Pse Stresi rikthehet te Threedots?

Në një video të orëve të para të mëngjesit të postuar nga Threedots Production shihen qartë Flori Mumajesi, Bruno dhe Stresi në studion e Threedots. Sipas burimeve, Stresi po regjistron këngën

Lexo me Shume

Tatuazhet forcojnë sistemin imunitar?

    Tatuazhet forcojnë sistemin imunitar?

Po kërkoni një arsye të fortë për të bërë tatuazhin që keni dashur gjithmonë? E pra, shkenca ju vjen në ndihmë pasi një studim i ri tregon se bërja e

Lexo me Shume