Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "strazimiri"

Deputeti Strazimiri me armë në protestë

    Deputeti Strazimiri me armë në protestë

Një video e publikuar nga News 24 ka treguar se në protestën e sotme te parku i liqenit, ku ishin pjesëmarrës edhe deputetë të opozitës, Gent Strazimiri ka pasur një

Lexo me Shume