Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Stop"

Flet nëna e vogëlushit të dhunuar: Në atë kopsht janë dhunuar të gjithë. Djali më vinte me plagë në kokë

    Flet nëna e vogëlushit të dhunuar: Në atë kopsht janë dhunuar të gjithë. Djali më vinte me plagë në kokë

Video e transmetuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Stop” në Tv Klan, ku drejtuesja e kopshtit të fëmijëve “Diren”, Anjeza Shabani dhunonte barbarisht një prej fëmijëve, ka shkaktuar një reagim

Lexo me Shume

Ja shakaja që u bëri Tahiri shqiptarëve…

    Ja shakaja që u bëri Tahiri shqiptarëve…

  Jo pak bujë bëri lajmi se në emisionin “Stop” në TV Klan qarkullon një video, ku pjesëmarrës është edhe ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri. Në video, Saimir Tahiri, në

Lexo me Shume

Pse Saimir Tahiri është larguar i nxehur dhe ka lënë në mes xhirimet e emisionit “Stop”?

    Pse Saimir Tahiri është larguar i nxehur dhe ka lënë në mes xhirimet e emisionit “Stop”?

Saimir Tahiri ka qenë i ftuar në emisionin “Stop” të Saimirit dhe Gentit, ku diçka e pakëndshme ka ndodhur në studio. Minstrit të Brendshëm i është bërë një kamera e

Lexo me Shume