Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Stine"

(Ekskluzive) Stine së shpejti “baba simpatik”

    (Ekskluzive) Stine së shpejti “baba simpatik”

Ditët e fundit po qarkullon një thashethem që ka të bëjë me kantautorin Stine dhe faktin që ai së shpejti do të bëhet baba. Blitz.al ka bërë të mundur të

Lexo me Shume