Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "stili2016"

10 llojet e këpucëve që çdo femër duhet t’i ketë

    10 llojet e këpucëve që çdo femër duhet t’i ketë

  . Një vit më parë, sandalet me rripa u zëvendësuan nga këpucët e sheshta dhe çizmet e gjata u zëvendësuan nga ato deri te kyçi i këmbës. Por 2016-a

Lexo me Shume