Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Steve Wonder"

Steve Wonder tregon shijen që i ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s

    Steve Wonder tregon shijen që i ka lënë “Lemonade” e Beyonce-s

Një nga zërat më të mirë të muzikës botërore, Steve Wonder, ka ndarë me të gjithë publikun mendimin e tij lidhur me “Lemonade”, teksa u pyet nga Billboard në prapaskenat

Lexo me Shume