Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Stervitja"

Pezullohet stërvitja e Kombëtares Shqiptare në stadiumin e Lionit

    Pezullohet stërvitja e Kombëtares Shqiptare në stadiumin e Lionit

Një ditë përpara zhvillimit të ndeshjes Shqipëri-Rumani, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije se stërvitja e Kombëtares nuk do të zhvillohet në stadiumin e Lionit, por në kompleksin

Lexo me Shume