Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Stephan El Shaarawy"

Gjermania “i nxjerr dufin” Italisë!

    Gjermania “i nxjerr dufin” Italisë!

Ka rezultuar një disfatë për Kombëtaren Italiane përballja me ekipin kampion bote të Gjermanisë. Ajo që pritej si një “përplasje gjigantësh”, edhe pse në një ndeshje miqësore, ka rezultuar thjesht

Lexo me Shume