Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Stelios Mousarris"

(Foto) Tavolinë ngrënieje “Inception”

(Foto) Tavolinë ngrënieje “Inception”

… ◄ Back Next ► Picture 1 of 6 A e mbani mend filmin “Inception”, në të cilin aktori Leonardo DiCaprio, në rolin e Dom, teksa shëtit qytetin brenda ëndrrës

Lexo me Shume