Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Stamboll"

(VIDEO) Rindërtohet skema e sulmit në aeroportin “Ataturk”

    (VIDEO) Rindërtohet skema e sulmit në aeroportin “Ataturk”

Televizioni rus “Life” ka publikuar skemën e sulmit të dy ditëve më parë në aeroportin “Ataturk” të Stambollit, ku si pasojë humbën jetën 41 persona dhe u plagosën 239 të

Lexo me Shume