Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Stadiumi"

Rama: “Loro Boriçi” i rilindur, gati për miqësoren e 31 gushtit

Rama: “Loro Boriçi” i rilindur, gati për miqësoren e 31 gushtit

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto nga stadiumi “Loro Boriçi” në Shkodër, i cili iu nënshtrua rikonstruksionit. Në postimin e tij në Facebook, bashkangjitur fotove, Rama

Lexo me Shume

Rama: Për ndërtimin e stadiumit s’do shpenzohet asnjë kokërr leku nga buxheti

    Rama: Për ndërtimin e stadiumit s’do shpenzohet asnjë kokërr leku nga buxheti

Kryeministri Edi Rama bëri me dije se për ndërtimin dhe menaxhimin e stadiumit “Arena Kombëtare” nuk do të shpenzohet asnjë lek nga buxheti i shtetit. Këtë deklaratë, ai e bëri

Lexo me Shume