Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Stacion"

Shpërthim në një stacion autobusi në juglindje të Turqisë, 6 të vrarë dhe 23 të plagosur

    Shpërthim në një stacion autobusi në juglindje të Turqisë, 6 të vrarë dhe 23 të plagosur

Një shpërthim është regjistruar gjatë ditës së sotme në një stacion autobusi në krahinën juglindore të Turqisë, Dijarbakir, një vend me komunitet kurd. Sulmi mësohet të ketë ndodhur në stacion

Lexo me Shume