Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sporting Lisbona"

Gjesti i mrekullueshëm i Sportingut të Lisbonës. Prezanton blerjen e re, 5-vjeçarin e sëmurë

    Gjesti i mrekullueshëm i Sportingut të Lisbonës. Prezanton blerjen e re, 5-vjeçarin e sëmurë

Iniciativa e ekipit të Sportingut të Lisbonës në Portugali i ka dhuruar momente lumturie një 5-vjeçari që po lufton me sëmundjen e kancerit. Shoqëria e skuadrës ka vendosur ta trajtojë

Lexo me Shume