Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sporti"

CD Palencia – A është kjo uniforma më e çuditshme në historinë e futbollit?

    CD Palencia – A është kjo uniforma më e çuditshme në historinë e futbollit?

Klubi spanjoll i futbollit CD Palencia ka prezantuar uniformat e reja, të cilësuara si më shokueset në histori. Në qoftë se drejtuesit kanë pasur në plan që e gjithë bota

Lexo me Shume

Shqipëria shkëlqen ndaj Luksemburgut (Foto)

    Shqipëria shkëlqen ndaj Luksemburgut (Foto)

Kombëtarja jonë ka fituar përballjen miqësore në transfertën e Luksemburgut , me gola të shënuar nga Armando Sadiku në minutën e 63`dhe Sokol Cikalleshi në minutën e 75`. Ka qënë

Lexo me Shume