Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Spiun"

Gjeorgjia konfirmon: Truri i sulmeve në Stamboll, spiun i inteligjencës gjeorgjiane

    Gjeorgjia konfirmon: Truri i sulmeve në Stamboll, spiun i inteligjencës gjeorgjiane

Gjeorgjia ka akuzuar ish-presidentin Mikhail Saakashvili se ka mbështetur terroristin e dyshuar, përgjegjës të sulmeve që u shënuan vetëm pak ditë më parë në Stamboll. Mbrëmjen e 28 qershorit, shpërthimet

Lexo me Shume