Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Spitali Psikiatrik"

Ngjarja në Durrës, Spitali Psikiatrik: Arben Kabashi ka qenë dy herë te ne

    Ngjarja në Durrës, Spitali Psikiatrik: Arben Kabashi ka qenë dy herë te ne

Spitali Psikiatrik ka kartelën e Arben Kabashit, i cili akuzohet për pengmarrjen e të miturës 11-vjeçare në Durrës. Në deklaratën e tij, Spitali Psikiatrik bën me dije se i ndaluari

Lexo me Shume