Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Spiro Ksera"

Mungonte avokati, shtyhet për në 11 Korrik seanca ndaj ish-ministrit Ksera

    Mungonte avokati, shtyhet për në 11 Korrik seanca ndaj ish-ministrit Ksera

Seanca e sotme gjyqësore ndaj ish-ministrit Spiro Ksera është shtyrë për në datën 11 korrik për shkak të mungesës së një avokati mbrojtës. Prokurori i çështjes e ka cilësuar si

Lexo me Shume

Gjykata i refuzon lirimin, lihet në burg ish-ministri Ksera

    Gjykata i refuzon lirimin, lihet në burg ish-ministri Ksera

Gjykata e Lartë ka refuzuar të lirojë nga burgu ish-ministrin e Punës në qeverisë “Berisha”, Spiro Ksera, i cili do të qëndrojë në burg deri në përfundim të hetimeve ndaj

Lexo me Shume