Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sperma"

Shkencëtarët: “Ja pse sperma është e mirë për shëndetin e grave”

    Shkencëtarët: “Ja pse sperma është e mirë për shëndetin e grave”

Një sërë shkencëtarësh nga SHBA-të kanë dalë në përfundimin se sperma, përveçse mban një sërë lëndësh ushqyese të nevojshme për trupin e njeriut, është pija “ideale” për gratë. Ajo përmban

Lexo me Shume