Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Spectre"

Agjenti 007 – Tom Hiddleston: Nuk mendoj se do të jem unë i përzgjedhuri

    Agjenti 007 – Tom Hiddleston: Nuk mendoj se do të jem unë i përzgjedhuri

“Nuk mendoj se një lajm i tillë do të vijë. Jam shumë i kënaqur nga entuziazmi. Në fakt, dëshira ime është po aq e madhe sa e juaja”, – shprehet

Lexo me Shume