Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Spartak Braho"

Spartak Braho në burgun 302, zbulohet me kë u takua

    Spartak Braho në burgun 302, zbulohet me kë u takua

Kryetari i komisionit parlamentar për Sigurinë Kombëtare, Spartak Braho, është deputeti që ka vizituar dy ditë më parë një të burgosur në burgun 302 në Tiranë. Kanë qenë burime zyrtare

Lexo me Shume

Debate në Kryesi, Pjerin Ndreu – Brahos: Nuk merrem me ju!

    Debate në Kryesi, Pjerin Ndreu – Brahos: Nuk merrem me ju!

Debate të shumta kanë karakterizuar mbledhjen e sotme të Komisionit të Sigurisë Kombëtare për rishqyrtimin e ligjit  “Për masat shtesë të sigurisë publike”. Për shkak të nervozizmit të shfaqur, mbledhja

Lexo me Shume