Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sovraniteti"

Ben Blushi: Parlamenti e humbi sovranitetin e tij

    Ben Blushi: Parlamenti e humbi sovranitetin e tij

Gjatë fjalës së tij në foltoren e Kuvendit, deputeti socialist Ben Blushi, vlerësoi mbështetjen e ambasadorëve të SHBA-ve dhe BE-së për realizimin e reformës në drejtësi. Sipas Blushit, mbështetja e

Lexo me Shume