Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sony"

Smartphone-i që do të konkurrojë Samsung-un dhe IPhone-in do t’ju çmendë të gjithëve

    Smartphone-i që do të konkurrojë Samsung-un dhe IPhone-in do t’ju çmendë të gjithëve

Kompania Sony po bën gati të nxjerrë në treg produktin e saj më të ri, Sony Xperia XA Ultra. Për të na lajmëruar mbi atë që do të kemi në

Lexo me Shume

Era Istrefi (Sony) VS Eneda Tarifa (Eurosong)

    Era Istrefi (Sony) VS Eneda Tarifa (Eurosong)

Pak ditë na ndajnë nga gjysmëfinalja e parë e festivalit europian të këngës, Eurosong, ku Shqipëria përfaqësohet me këngën “Fairytale” të Eneda Tarifës. Ndërkohë, teksa presim performancën e Enedës, Era

Lexo me Shume

Dilema e Kesha-s: karriera apo e vërteta?

    Dilema e Kesha-s: karriera apo e vërteta?

Këngëtarja e mirënjohur, Kesha, ka bërë të ditur ditën e sotme se liria e karrierës së saj i është ofruar nga kompania më e madhe muzikore Sony, në këmbim të

Lexo me Shume