Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sonila Meco"

Mëngjeset ndryshe të Sonila Meços

    Mëngjeset ndryshe të Sonila Meços

Moderatorja e njohur Sonila Meço poston shpeshherë momente nga e përditshmja me të voglën e saj, Amaris. Herë duke luajtur me të, duke vizatuar me të bijën, duke kaluar fundjavat

Lexo me Shume

Sonila Meço: Ngujimi mediatik s’është zgjidhje, veçse dëshmi e dështimit

    Sonila Meço: Ngujimi mediatik s’është zgjidhje, veçse dëshmi e dështimit

Moslejimi i një grupi gazetarësh të njohur dhe Shoqërisë Civile në dëgjesën publike për prezantimin e projektit të “Arenës Kombëtare”, ka shkaktuar edhe reagimin e gazetares dhe moderatores së njohur

Lexo me Shume