Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "solidaritet"

Tërmeti në Itali, solidarizohen të famshmit ndërkombëtarë

Tërmeti në Itali, solidarizohen të famshmit ndërkombëtarë

Italia u gjunjëzua nga tërmeti 6.2 ballë, lëkundjet e forta të të cilit shkaktuan viktima të shumta në njerëz dhe dëme të jashtëzakonshme materiale. Përpara kësaj katastrofe natyrore, shumë të

Lexo me Shume