Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Solange"

Zbulohet femra pas tradhtisë së Jay Z

Zbulohet femra pas tradhtisë së Jay Z

“Sorry” është kënga e katërt e albumit të fundit të Beyonce-s dhe një nga dy këngët që “ndezën” rrjetet sociale lidhur me tradhtinë e Jay Z. Ishte vargu “He better

Lexo me Shume