Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sofia"

Sofia “tradhton” Çanin me…

    Sofia “tradhton” Çanin me…

Është folur e përfolur nëpër media për Sofinë e re të emisionit të së premtes mbrëma “Zonë e Lirë”. “Iku këtej, erdhi andej”, por përsëri e shihnim përkrah Çanit në

Lexo me Shume