Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Sofia Vergara"

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani Amarda Toska…

Irina Shayk, Sofia Vergara, Fergie dhe tani  Amarda Toska…

Emra të njohur si Irina Shayk, Sofia Vergara dhe Fergie janë ambasadore të bukurisë të markës kozmetike Avon. Por prej 3 vitesh, pjesë e kësaj marke është edhe bukuroshja Amarda

Lexo me Shume