Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Slloveni"

Rama në Slloveni, takim me kryeministrin Miro Cerar

    Rama në Slloveni, takim me kryeministrin Miro Cerar

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Slloveni në kuadër të një vizite zyrtare. Ka qenë vetë ai që e ka bërë të ditur lajmin përmes postimit të një fotoje në rrjetin

Lexo me Shume