Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "sllavet"

Një letër për shqiptarët e Ohrit

    Një letër për shqiptarët e Ohrit

Nga Marin Mema Përgjigje përmes fakteve për gazetën “Dnevnik” Të flasësh për Ohrin është si të tregosh një ëndërr, ndoshta për atë që fsheh por në të njëjtën kohë edhe

Lexo me Shume