Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Skrapar"

Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

    Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

Ministri i Mjedisit Lefter Koka preferoi lumin për të kaluar fundjavën bashkë me familjen e tij. Pushim dhe promovim i kanionit të Osumit në Skrapar, nën shoqërinë e guidës profesionale

Lexo me Shume

I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

    I plas dinamiti në duar, plagoset rëndë punonjësi i zjarrfikëses

Një punonjës i zjarrfikëses ka mbetur i plagosur rëndë për shkak të plasjes së dinamitit. Ngjarja e rëndë është shënuar në Skrapar teksa 41-vjeçari Turhan Myftari ishte duke peshkuar në

Lexo me Shume